українська російська англійська
Щодо обстановки на українсько-російському кордоні та у районі проведення АТО
21.03.2016 | 12:53
АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

Прикордонники продовжують здійснювати охорону українсько-російського кордону і лінії розмежування між силами АТО та бойовиками.

Минулої доби обстрілів блокпостів, де прикордонники несуть службу разом з військовослужбовцями ЗСУ, не було. Безпілотних літальних апаратів прикордонниками зафіксовано також не було.

На   контрольному пункті в’їзду-виїзду  «Новотроїцьке»  прикордонники зупинили громадянку України, яка мала намір проїхати до неконтрольованої території за підробленим дорученням на право керування автомобілем. Транспортний засіб передали представникам Національної поліції.

В районі населеного пункту Новгородське,  а також на залізничній станції Фенольна зведеними мобільними групами зупинено транспортний засіб, а також громадянина України, які мали намір перемістити на неконтрольовану територію побутову техніку та косметичні товари. Конфіскат загальною вартістю понад 90 тисяч гривень передали представникам фіскальної служби.

Через контрольний пункт в’їзду-виїзду  «Зайцеве» прослідував автомобіль з гуманітарним вантажем від благодійного фонду «Доброта». Вантажівка перевозила до Донецька майже 3 тонни дитячого харчування.

версія для друку