українська російська англійська
Пріоритетне завдання держави - захист населення і територій від надзвичайних ситуацій природного і техногенного характеру, - Микола Чечоткін
24.03.2016 | 17:59
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

24 березня, за дорученням Прем’єр-міністра України, у ДСНС України  відбулося засідання міжвідомчого оперативного штабу Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Участь у засіданні під головуванням очільника ДСНС України Миколи Чечоткіна взяли представники органів виконавчої влади, обласних, київської державних адміністрацій, фахівці ДСНС.

Під час наради учасники проаналізували стан аварійно-рятувальних та відновлювальних робіт, що здійснюються на підконтрольних Україні територіях Донецької та Луганської областей. Були розглянуті питання відбудови зруйнованих об'єктів житлового фонду, об'єктів соціальної інфраструктури, стан функціонування систем життєзабезпечення населення.

Також представники обласних державних адміністрацій відзвітувати про стан виконання рішень Уряду України щодо вдосконалення територіальних підсистем єдиної державної системи цивільного захисту. Зокрема, щодо заходів, які проводяться у регіонах України з метою захисту населення та навчання громадян діям у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

умовах сьогодення одним із важливих завдань для держави є захист населення і територій від надзвичайних ситуацій природного і техногенного  характеру. Тому наші зусилля повинні бути спрямовані на гарантування громадянам безпечних умов проживання у всіх регіонах України",- зазначив Голова ДСНС України Микола Чечоткін.

версія для друку