українська російська англійська
Щодо обстановки на українсько-російському кордоні та в районі проведення АТО
25.03.2016 | 13:25
АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

Минулої доби обстрілів блокпостів, де прикордонники несуть службу разом з військовослужбовцями ЗСУ, не було. Безпілотних літальних апаратів прикордонниками зафіксовано також не було.

Учора прикордонники Сумського загону під час несення служби зафіксували на території російського пункту пропуску «Крупець», що навпроти українського «Шалигіне», 2 БТРи. Вони під’їхали на відстань близько 50 метрів до державного кордону, потім розвернулися і повернулися до пункту пропуску.

На адміністративній межі прикордонники Бердянського загону зафіксували російський вертоліт Мі-8, який здійснював політ на тимчасово окупованій території АР Крим.

На околиці населеного пункту Красноармійськ прикордонники Краматорського загону спільно з представниками Національної поліції зупинили автомобіль «ГАЗ» з вантажем спиртних напоїв та продуктів харчування. Під час перевірки у водія був виявлений пакет документів, що були видані на непідконтрольній території, зокрема, про реєстрацію особи-підприємця та квитанції про сплату податків. Транспортний засіб та вантаж вартістю близько 75 тисяч гривень передали до поліції.

На контрольних пунктах в’їзду-виїзду  «Новотроїцьке» та «Зайцеве»    прикордонниками спільно з представниками фіскальної служби затримано вантаж продуктів харчування вартістю близько 12 тисяч гривень, а також кілограм марганцівки, які намагалися доправити на неконтрольовану територію. Товари вилучили для прийняття правового рішення.

 

версія для друку