українська російська англійська
У спеціалізованій школі Києва відбувся відкритий урок, присвячений Міжнародному дню спорту на благо розвитку та миру
06.04.2016 | 12:25
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

6 квітня 2016 року у спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням української мови та літератури № 87 імені О.П.Довженка відбувся відкритий урок на тему "Спорт – шлях до миру, розвитку, здоров'я, дружби та успіху", присвячений проголошеному Організацією Об'єднаних Націй Міжнародному дню спорту на благо розвитку і миру.

Почесними гостями школи у цей день стали заступник Міністра молоді та спорту України з питань європейської інтеграції, заступник Голови Національної комісії України у справах ЮНЕСКО, віце-президент Міжурядового Комітету ЮНЕСКО з питань фізичного виховання та спорту Микола Мовчан, президент Національного олімпійського комітету України, видатний український спортсмен, Олімпійський чемпіон, багаторазовий рекордсмен світу, Герой України, Чемпіон спорту ЮНЕСКО Сергій Бубка та координатор системи ООН в Україні Ніл Вокер.

Заступник Міністра молоді та спорту Микола Мовчан привітав почесних гостей, учнів та педагогічний колектив школи від імені Міністра молоді та спорту Ігоря Жданова та розповів про те, що 6 квітня було проголошено Міжнародним днем  спорту на благо розвитку та миру на засіданні Генеральної Асамблеї 23 серпня 2013 року. У цей день всесвітньо відомі спортсмени доносять до дітей та молоді користь спорту та фізичної активності. Крім того, у різних країнах світу відбуваються різноманітні спортивні заходи, присвячені Міжнародному дню спорту на благо розвитку і миру.

Микола Мовчан у своєму виступі підкреслив, що спорт є потужним інструментом соціальної інтеграції, розвитку особистості людини, розширення прав і можливостей дітей та молоді.

Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка подякував школі за плідну тривалу співпрацю з НОК України у напрямі розвитку та популяризації олімпійського руху серед дітей та молоді.

Сергій Бубка розповів школярам про важливість спорту та фізичної активності для розвитку кожної людини, яка прагне стати  здоровою та успішною особистістю. Здоровий спосіб життя, фізична активність громадян є запорукою загального процвітання та добробуту суспільства.

Координатор системи ООН в Україні Ніл Вокер у своєму вітальному слові зазначив, що основною метою започаткування Міжнародного дня спорту на благо розвитку та миру стало прагнення Організації Об'єднаних Націй та світового співтовариства поліпшити життя людей за допомогою спорту.  Відзначаючи цей день, ООН закликає міжнародні організації, уряди, неурядові організації та громадськість співпрацювати, відзначати та підвищувати популярність Міжнародного дня спорту на благо розвитку та миру.

Крім того, 6 квітня 2016 року у Київській гімназії східних мов № 1 (асоційована школа ЮНЕСКО) та у середній школі №3 с. Хотів Київської області також відбудуться відкриті уроки, присвячені проголошеному ООН Міжнародному дню спорту на благо розвитку та миру, за участю представників посольств іноземних держав в Україні та інших почесних гостей.

 

 

версія для друку