українська російська англійська
У Мінмолодьспорту обговорили стан розвитку спорту та реалізації молодіжної політики в Житомирській та Закарпатській областях
06.04.2016 | 12:34
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

5 квітня в Міністерстві молоді та спорту відбулася чергова скайп-конференція із регіональними керівниками управлінь молоді та спорту. Розглядали стан реалізації молодіжної політики та розвиток сфери фізичної культури і спорту у Житомирській та Закарпатській областях.

Скайп-конференцію проводили: заступник Міністра – керівник апарату Микола Даневич та заступник Міністра Олександр Ярема разом із керівниками департаментів та управлінь Міністерства.

Під час скайп-конференції були обговорені питання формування патріотичних поглядів молоді та проведення заходів національно-патріотичного виховання, забезпечення співпраці з молодіжними та спортивними і громадськими організаціями, стан підготовки заходів Всеукраїнського значення, фінансування програм.

Особливу увагу приділили темам поліпшення житлово-побутових умов спортсменів, відновленню спортивної інфраструктури регіонів, участі громадських організацій у конкурсі проектів, розроблених молодіжними та дитячими громадськими організаціями на 2016 та 2017 роки.

 

 

версія для друку