українська російська англійська
МІП виступить з ініціативою щодо прес-турів до інших країн з метою поширення системи іномовлення
06.04.2016 | 15:53
МІНІСТЕРСТВО ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

5 квітня 2016 року Міністр інформаційної  політики України Юрій Стець провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Кіпр в Україні Вассосом Чамберленом. Під час зустрічі було обговорено ситуацію щодо включення каналу іномовлення UATV до кабельних і готельних мереж Кіпру, а також потенційні спільні іміджеві проекти, які б посилили співпрацю між країнами.

«З боку України ми готові виступити з ініціативою щодо організації прес-турів в різні країни світу. Ми готові в стислі терміни  організувати професійні команди, які б створили якісний контент про наших партнерів - насамперед контент для українських телеканалів. Звичайно, це має бути двосторонній рух, адже ми зацікавлені в тому, щоб українське іномовлення отримало максимальну підтримку», - сказав Міністр. 

Його Високоповажність Посол Вассос Чамберлен запропонував зі свого боку надати необхідну підтримку для влаштування подібних турів, в тому числі організувати зв'язок з Національною туристичною організацією Кіпру.

http://mip.gov.ua/files/news/IMG_0190_.jpg

 Нагадаємо, з метою впровадження реформи іномовлення держави та пропагування цінностей України в інформаційному просторі іноземних країн, донесення правди про те, що відбувається в Україні, Юрій Стець проводить ряд зустрічей, з послами країн світу та представниками кабельних мереж іноземних держав, метою яких є презентація МПІУ

Запуск Мультимедійної платформи іномовлення України (МПІУ) відбувся 1 жовтня 2015 року. У рамках Мультимедійної платформи іномовлення України, замість супутникового телеканалу «УТР», в ефірі стартував телеканал UATV. Він мовить із трьох супутників: Amos 3, Azerspace 1, Galaxy 19, а також в Інтернеті на власному каналі в YouTube

Правовим рушієм Мультимедійної платформи іномовлення України став, розроблений МІП, Закон «Про систему іномовлення України», який було підписано Президентом України 28 грудня 2015 року. Згідно із Законом з нового року МПІУ зареєстровано як державне підприємство.

 

 

 

версія для друку