українська російська англійська
Микола Мовчан взяв участь у засіданні Ради Постійних Представників держав-членів ГУАМ
12.04.2016 | 18:37
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

У Києві відбулося засідання Ради постійних представників держав-членів ГУАМ, у якому взяв участь заступник Міністра молоді та спорту з питань європейської інтеграції Микола Мовчан.

У ході свого виступу під час заходу Микола Мовчан підкреслив важливість розвитку співробітництва у сферах молоді та спорту в рамках ГУАМ. Він також відзначив, що країни-члени ГУАМ – Грузія, Україна, Азербайджан, Молдова – є учасниками ініціативи ЄС "Східне Партнерство".

За інформацією Секретаріату ГУАМ, заступник Міністра молоді та спорту з питань європейської інтеграції Микола Мовчан є першим високим посадовцем Уряду України, який взяв участь у засіданні РПП держав-членів ГУАМ.

Особливу увагу на засіданні РПП було приділено ініціативі Міністерства молоді та спорту України стосовно включення напряму щодо розвитку співпраці у молодіжній та спортивній сферах у спектр діяльності ГУАМ. Була заслухана презентація Миколи Мовчана щодо досвіду України в згаданих сферах, практики співпраці між країнами ГУАМ, міжнародного співробітництва, європейської інтеграції, співпраці України у сферах молоді та спорту з такими міжнародними організаціями як ООН, ЮНЕСКО, ЄС, Рада Європи, ОБСЄ, сучасних тенденцій, пов'язаних із просуванням здорового способу життя, фізичної культури, фізичного виховання й спорту та формування активної життєвої позиції серед молоді, розвитку громадянського суспільства тощо. За підсумками обговорення, РПП визнав доцільним підтримати зазначену ініціативу і рекомендував Секретаріату ГУАМ спільно з Міністерством молоді та спорту вжити заходів з метою її реалізації.

РПП висловив вдячність заступнику Міністра молоді та спорту України з питань європейської інтеграції Миколі Мовчану за ініціативу та участь у роботі РПП. На даному прикладі Рада Постійних Представників країн-членів ГУАМ визнала досвід участі у засіданнях РПП високих посадовців Уряду України корисним та продуктивним, і рекомендувала Секретаріату ГУАМ продовжити цю практику з метою активізації співробітництва у рамках ГУАМ.

Окремим питанням у ході засідання РПП були обговорені заходи, присвячені 10-річному ювілею Організації за демократію та економічний розвиток – ГУАМ, який буде відзначатися 23 травня 2016 року.

 

 

 

 

версія для друку