українська російська англійська
МІП розробляє Стратегію інформаційної реінтеграції Донбасу
14.04.2016 | 16:51
МІНІСТЕРСТВО ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

На основі аналізу аналітичних документів, розроблених Інститутом стратегічних досліджень, Донецькою облдержадміністрацією, досліджень КМІС, «ГФК Юкрейн» та інших дослідницьких компаній, Міністерство інформаційної політики України розробляє Стратегію інформаційної реінтеграції Донбасу, яка буде у травні цього року представлена Експертній раді при МІП, а пізніше винесена на розгляд Уряду.

12 квітня 2016 року представники НТКУ, МОУ, СБУ, Донецької ОДА, представники СтратКому Donbas Recovery Agency зібралися на третю робочу зустріч у Міністерстві інформаційної політики України, щоб обговорити пропозиції до Стратегії.

Заступник Міністра Тетяна Попова: «Я вдячна, що в цій роботі нам допомагають не тільки юристи МІП та волонтери I-army.org, але й представники зацікавлених державних органів, а найголовніше журналісти та громадські активісти Донбасу».

Зазначимо, що під час попередніх зустрічей, відомством вже зібрано варіанти найкращих пропозицій, які втілено в розробку Cтратегії. За результатами цієї зустрічі розпочато роботу над написанням плану дій.

Нагадаємо, що відповідно до плану дій МІП на 2016 рік, одним із стратегічних напрямків роботи є напрацювання Стратегії інформаційної реінтеграції тимчасово непідконтрольних територій на Сході України та прилеглих до зони АТО територій.

 

 

версія для друку