українська російська англійська
Міненерговугілля: Підсумки конкурсу молодих вчених та енергетиків засвідчили зростання інтересу молоді до галузі
14.04.2016 | 16:32
МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Завершився XV Всеукраїнський конкурс «Молодь – енергетиці України 2015»: відкритий конкурс молодих вчених та енергетиків».

Міненерговугілля України постійно сприяє у проведенні конкурсу, адже галузь потребує висококваліфікованих і обізнаних спеціалістів.

Підсумки конкурсу засвідчили зростання інтересу молоді до енергетичної галузі, бажання стати учасниками реформ та зробити внесок у модернізацію паливно-енергетичного комплексу. На конкурс, що тривав упродовж 2015 року, подано 88 робіт.

Конкурс проводився у номінаціях: паливно-енергетичні ресурси, теплова енергетика, атомна енергетика, нетрадиційні відновлювальні джерела енергії, електроенергетика, екологія в енергетиці, енергозбереження та енергоменеджмент, енергобезпека, економіка енергетики.

Відзначення переможців конкурсу, роботи яких оцінені фаховою експертною комісією, проходило в актовій залі Національного університету «Київський політехнічний інститут».

Повний список учасників у різних номінаціях можна переглянути за посиланнями: 1 місце, 2 місце, 3 місце.

 

Довідково

Мета конкурсу полягає в широкому залученні молоді до вирішення проблем паливно-енергетичного комплексу (ПЕК) України; підвищенні техніко-економічних показників роботи ТЕС, АЕС та інших енергетичних об’єктів ПЕК; покращенні екологічних показників роботи енергоблоків; впровадженні нових енергозберігаючих та екологічно чистих технологій; підвищенні ефективності видобутку, підготовки та спалювання вітчизняного вугілля; розробці пропозицій щодо стратегії розвитку енергетики України.

Основні завдання конкурсу: залучення молодих фахівців сфери енергетики, молодих вчених, провідних фахівців НАН України, вищих навчальних закладів, інститутів, енергетичних компаній і організацій Міністерства енергетики та вугільної промисловості, громадських науково-технічних об’єднань України енергетичного спрямування до вирішення проблем у галузі охорони довкілля, енергозбереження та підвищення економічності та надійності енергетики України. Під час конкурсу широке коло учасників матиме можливість надати пропозиції щодо впровадження нових екологічно чистих технологій в енергетику, використання, відтворення та збереження природних ресурсів, забезпечення екологічної безпеки функціонування ПЕК, ефективного використання енергії у виробництві, енергозбереження, а також запровадження моніторингу стану навколишнього середовища.

 

 

версія для друку