українська російська англійська
"Укрпошта" для подальшого розвитку потребує стрімкого реформування, - Володимир Омелян
09.06.2016 | 11:49
МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

«Укрпошта» для подальшого розвитку потребує стрімкого реформування. Про це заявив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян в ефірі «5 каналу» 8 червня 2016 року. Міністр підкреслив, що Уряд погодив контракт із новим головою «Укрпошти» Ігорем Смілянським, який має приступити до виконання своїх обов’язків на початку липня.

 «Говорячи про нові призначення в «Укрзалізниці» та «Укрпошті», я хочу наголосити, що вперше за 25 років ми дійсно отримали незалежних людей на посадах керівників ключових державних монополій. Вони повинні бути позбавлені будь-якого політичного або лобістського впливу - вони повинні бути сфокусовані на реформі», - зазначив Володимир Омелян.

 «Укрпошта» стрімко втрачає ринок. Ситуацію дещо було стабілізовано у 2015 році, але я, сподіваюся, що Ігор Смілянський зможе довести свою ефективність. Попередньо я бачив його пропозиції, і я з ними повністю погоджуюся. Не менш цікавими є і його ідеї по команді. Тому я думаю, що робота буде результативною», - запевнив Володимир Омелян.

версія для друку