українська російська англійська
Мінінфраструктури: Незалежний контроль якості дорожніх робіт має вивести їх на світовий рівень
09.06.2016 | 16:04
МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

Міністерство інфраструктури планує запровадити незалежний контроль якості дорожніх робіт на всіх без виключення об’єктах будівництва. Відповідна норма передбачається проектом постанови Кабінету Міністрів «Про затвердження вимог до проведення контролю якості робіт з будівництва, реконструкції та ремонтів автомобільних доріг загального користування». Про це розповів заступник директора департаменту стратегічного розвитку дорожнього ринку та автомобільних перевезень Міністерства інфраструктури Олексій Заріцький під час експертної зустрічі у комунікативному центрі Уряду 9 червня 2016 року.

«Запровадження незалежного контролю якості дорожніх робіт вже відбулося, щоправда, поки лише на тій частині контрактів, які фінансуються міжнародними фінансовими організаціями. Контракти, укладені за світовими стандартами, передбачають залучення інженера-консультанта, котрий об’єктивно проводить технічний нагляд на об’єкті будівництва», - зауважив Олексій Заріцький.

Зокрема, він запевнив, що практика залучення незалежних інженерів-консультантів вже довела свою ефективність на практиці.

 

версія для друку