українська російська англійська
Україна має використовувати потенціал внутрішніх водних шляхів, - Володимир Омелян
09.06.2016 | 16:24
МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

Україна має використовувати потенціал внутрішніх водних шляхів. Про це заявив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян під час зустрічі з місією американських інженерів, які надали звіт за результатами інспекції шлюзів на Дніпрі.  Ця інспекція тривала два тижні, вона відбулась завдяки розширенню технічної допомоги,  наданої Сполученими Штатами Америки. Місія американських експертів ознайомилася з роботою всіх дніпровських шлюзів, провела кваліфіковану інспекцію їх технічного стану, визначила об’єкти, які потребують ремонту та модернізації.

Міністр інфраструктури України висловив переконання, що Україна має використовувати потенціал внутрішніх водних шляхів, але для цього необхідно провести модернізацію об’єктів інфраструктури та змінити систему управління внутрішніми водними шляхами.

Місія американських інженерів має підготувати детальний звіт та направити його у міжнародні організації та фінансові інституції, які, у свою чергу, визначаться із подальшим фінансуванням ремонтних робіт.

версія для друку