українська російська англійська
В АМПУ обговорили перспективи рішення проблемних питань морської галузі України
15.06.2016 | 14:15
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон провів робочу нараду за участі заступника міністра інфраструктури Надії Казначеєвої, керівництва Адміністрації морських портів України та керівників філій АМПУ.

Відкриваючи нараду, Володимир Кістіон зазначив, що Україна має потужний експортний потенціал, зокрема, за експортом зернових наша держава входить в десятку лідерів. При цьому він наголосив, що морські порти працюють не на повну потужність, їх вантажообіг за минулий рік становив лише 55% від загальної пропускної здатності.

«Нам необхідно сформувати загальне бачення перспектив розвитку морської галузі за участі керівників філій морських портів,  профільних експертів. В рамках конференції з питань «блакитної економіки» я спілкувався з Єврокомісаром Кармену Веллою стосовно підтримки з боку Євросоюзу у питаннях розробки стратегії розвитку морської галузі. Єврокомісар пообіцяв поінформувати Єврокомісію і за результатами повідомити нам про своє рішення», - зазначив Володимир Кістіон.

Окрім стратегічних змін, морська галузь, за словами Віце-прем’єр-міністра, потребує рішення нагальних питань.

«Ми заслухали керівників філій морських портів,  попередньо оцінили той стан справ, який склався на даний час, визначилися з основними проблемами, які є зараз. Ми взяли на себе зобов’язання в максимально короткі терміни врегулювати проблемні питання», - зазначив Віце-прем’єр-міністр, підбиваючи підсумки наради.

 

версія для друку