українська російська англійська
Україна вступила до об'єднання транспортних інспекцій країн Євросоюзу
15.06.2016 | 19:29
МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

Члени Наглядового комітету Euro Contrôle Route одноголосно затвердили рішення про прийняття пропозиції Міністерства інфраструктури України працювати з «Європейським дорожнім контролем» на постійній основі. Про це 15 червня 2016 року повідомив заступник Міністра інфраструктури Юрій Лавренюк, який перебуває на чолі спеціальної делегації у Вільнюсі.

«Для розвитку Укртрансбезпеки велике значення має можливість отримання цінного досвіду такої організації як Euro Contrôle Route в частині підвищення рівня безпеки на автомобільному транспорті, виконання європейських правил і стандартів, застосування санкцій, а також гармонізації європейського законодавства. Не можна не відзначити також значні результати роботи Euro Contrôle Route в сфері навчання інспекторського складу з метою підвищення їх професійних навичок і знань. Участь України в роботі ECR дасть колосальні можливості нашої держави максимально комплексно гармонізувати національне законодавство у сфері автомобільного транспорту та, як результат - підвищити рівень безпеки на дорогах. В якості довгострокової перспективи це також наблизить нашу країну на шляху до лібералізації автомобільних перевезень з країнами Європейського Союзу, що своєю чергою дозволить спростити і створити належні умови, як для нашої країни, так і для країн Європейського союзу, в частині міжнародних перевезень пасажирів і вантажів автомобільним транспортом», - наголосив Юрій Лавренюк.

Відтепер представники Міністерства інфраструктури та Укртрансбезпеки братимуть участь в діяльності Euro Contrôle Route, щоправда наразі без права голосу.

Euro Controle route (ECR) - це об'єднання транспортних інспекцій країн Європейського Союзу, які спільно працюють над підвищенням рівня безпеки дорожнього руху, створенням умов справедливої конкуренції та умов праці на автомобільному транспорті за видами діяльності, пов'язаних з дотриманням існуючих правил.

версія для друку