українська російська англійська
Пасажиро-транспортний потік до окупованого Криму в червні зменшився майже удвічі, - Держприкордонслужба
29.06.2016 | 12:24
АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

Пасажиро-транспортний потік на адміністративній межі практично сталий, однак у порівнянні з минулим роком спостерігається  тенденція до його зменшення.

Так, у червні адміністративну межу перетнуло близько 180 тисяч громадян, що на 60 тисяч менше, ніж за цей же період у 2015 році. Також  зменшився майже у два рази потік транспортних засобів – 32 тисячі у 2016 року проти 62 тисяч у 2015 році. Тобто інформація про нібито навалу відпочивальників із материкової України до тимчасово окупованого Криму, що періодично поширюється проросійськими ЗМІ, не відповідає дійсності.

Незважаючи на зменшення пасажиро-транспортного потоку, у КПВВ на адмінмежі періодично спостерігається скупчення автотранспорту. Причиною цього є, перш за все, дії окупаційної влади в Криму, які нерідко припиняють  пропускні операції або оформляють дуже повільно, тим самим штучно створюючи черги.

Державна прикордонна служба України просить громадян України не забувати, що Крим є тимчасово окупованою територією України, та ретельно все зважити перед плануванням поїздки до півострова.

В свою чергу Держприкордонслужба на всіх контрольних пунктах на адміністративній межі з ТОТ АР Крим, а саме - «Каланчак», «Чаплинка» та «Чонгар» - створила додаткові робочі місця та збільшила кількість прикордонних нарядів задля комфортного та безпечного пропуску громадян в обох напрямках. 

 

версія для друку