українська російська англійська
Олександр Саєнко: Уряд здійснив необхідні заходи для початку роботи конкурсної комісії з обрання голови Агентства з розшуку та управління активами
02.07.2016 | 10:34
Прес-служба Міністра Кабінету Міністрів України

Уряд здійснив необхідні заходи для початку роботи конкурсної комісії з обрання голови Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів. Про це повідомив Міністр Кабінету Міністрів Олександр Саєнко.

«Відповідно до законодавства Уряд забезпечив організацію роботи конкурсної комісії з обрання голови Нацагенства з розшуку та управління активами. Конкурс на посаду голови Агентства оголошений, в середині вересня конкурсна комісія планує обрати керівника і орган розпочне свою діяльність, посилюючи антикорупційний напрямок роботи Уряду», - заявив Олександр Саєнко. Міністр Кабміну нагадав, що створення Агентства було одним з основних критеріїв виконання Україною Плану дій з лібералізації візового режиму з ЄС. А також запросив громадян, що відповідають вимогам, визначеним для претендентів на посаду голови Агентства, взяти участь у конкурсі.

Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів є центральним органом виконавчої влади із спеціальним статусом, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України.

 

 

версія для друку