українська російська англійська
Уряд вніс зміни до складу Наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
06.07.2016 | 15:25
МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

Сьогодні, 6 липня, на своєму засіданні Кабінет Міністрів України вніс зміни до складу Наглядової ради ПАТ «Укрзалізниця». Так, з її складу виведено Юрія Гвоздєва, Юрія Міськіва, Володимира Омеляна, Олега Паракуду, Дмитра Парфененка, Миколу Снітка  та Юлію Ковалів. До складу Наглядової ради ПАТ «Укрзалізниця» рішенням Уряду введено Ігоря Білоуса, Надію Казначеєву, Миколу Карплюка, Євгена Кравцова, Сергія Марченка, Дмитра Роменського, Олену Дяченко.

 Також Уряд на сьогоднішньому засіданні розширив кількісний склад правління ПАТ «Укрзалізниця» до 9 осіб. До складу правління введено трьох нових членів:  Олександра Скрипінського - в.о. директора з стратегічного розвитку і корпоративного управління ПАТ «Укрзалізниця», Андрія Галущака - заступник начальника з реформування регіональної філії «Львівська залізниця» та Іренеуш Василевськи – раніше працював у PKP Cargo SA.

 Зміни набувають чинності з моменту офіційної публікації.

 «Обидва рішення тимчасові, - зазначив Володими Омелян. - Ми повинні створити незалежну наглядову раду згідно з законом 3062, за прикладом Нафтогазу. Це особисті КРІ керівника Укрзалізниці і мого першого заступника. Відсьогодні робота кожного члена правління Укрзалізниці буде під прискіпливою увагою Уряду, Міністерства, громадськості. Ми платимо високу зарплату і вимагаємо високу результативність праці. Не піар, договорняки чи імітації, а реальні реформи! Ті, хто не витримає темп - буде звільнений».

 

версія для друку