українська російська англійська
"Україна дуже зацікавлена в продовженні співпраці з Європейським Союзом у сфері оподаткування та управління державними фінансами", - заступник Міністра фінансів Юрій Буца
07.07.2016 | 13:11
МІНІСТЕРСТВО ФІНАНСІВ УКРАЇНИ

5-6 липня заступник Міністра фінансів з питань європейської інтеграції Юрій Буца взяв участь у другому засіданні Комітету асоціації між Україною та Європейським Союзом, де обговорювались питання економіки та іншого галузевого співробітництва. У заході також взяли участь заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України - торговий представник України Наталія Микольська, заступник Міністра Кабінету Міністрів України - директор Урядового офісу з питань європейської інтеграції Наталія Гнидюк, заступник Міністра юстиції України з питань європейської інтеграції Сергій Петухов, керівник Головного департаменту правової політики Адміністрації Президента України Костянтин Красовський та інші представники влади.

 Заступник Міністра фінансів з питань європейської інтеграції Юрій Буца під час свого виступу наголосив, що Міністерство фінансів продовжує активно працювати з Європейською комісією, Світовим банком із залученням експертів SIGMA з метою перегляду і оновлення стратегії з управління публічними фінансами і відповідного плану дій.

 «Ми очікуємо, що перегляд та оновлення стратегії з управління публічними фінансами буде завершено до кінця вересня 2016 року. Зустріч та обговорення у рамках Комітету асоціації Україна-ЄС - це чудова нагода надати нового імпульсу цьому процесу, із залученням міжнародних партнерів та недержавних суб’єктів», - зазначив Юрій Буца.

 Заступник Міністра фінансів також повідомив, що для отримання наступного траншу макрофінансової допомоги Європейського Союзу, Верховна Рада України повинна розглянути і прийняти якомога швидше ряд законопроектів, зокрема про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг та про службу в органах місцевого самоврядування.

 Юрій Буца запевнив, що Українська сторона дуже зацікавлена в продовженні співпраці з Європейським Союзом у сфері оподаткування та управління державними фінансами.

 

версія для друку