українська російська англійська
Ситуація в контрольних пунктах в'їзду-виїзду на лінії розмежування
30.08.2016 | 09:13
АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

Минулої доби пасажиро-транспортний потік у контрольних пунктах в`їзду-виїзду залишався динамічним. Спостерігалося його незначне збільшення. Загалом контрольні пункти перетнуло 27,1 тисячі осіб та 4,4 тисячі транспортних засобів.

Всього через КПВВ прослідувало:

«Зайцеве» – 6605 осіб та 1005 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 5805  осіб та 1105 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 6015 осіб та 1435 транспортних засобів;

«Гнутове» – 3520 осіб та 815 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 5115 осіб.

Сьогодні зранку для перетину лінії розмежування через контрольний пункт «Зайцеве» на в'їзд з неконтрольованої території скупчення автівок не було, а на виїзд знаходилося 40 транспортних засобів. У «Мар’їнці» перебувало 150 та 120 автомобілів, які рухалися на в’їзд та виїзд відповідно. У «Новотроїцькому» на в’їзд було 15 авто, а в зворотному напрямку – 25 транспортних засобів. На КПВВ «Гнутове» 10 автівок перебувало на в'їзд, ще 20 рухалися на виїзд.

Також в контрольних пунктах в’їзду-виїзду «Гнутове» та «Мар’їнка» прикордонники спільно з працівниками фіскальної служби виявили 4 автомобілі, якими на неконтрольовану територію перевозили сонцезахисні окуляри, комплектуючі до комп’ютерної техніки, газове обладання та каву на суму більше 100 тисяч гривень з порушенням правил переміщення вантажів через КПВВ, що на лінії розмежування.

Крім того, протягом доби в КПВВ «Гнутове» та «Новотроїцьке» зафіксовано два випадки, коли громадяни України намагалися «вирішити» питання про безперешкодний пропуск через лінію розмежування за грошову винагороду. На свої пропозиції вони отримали категоричну відмову, після чого були передані співробітникам поліції в Донецькій області.

Через контрольний пункт в’їзду-виїзду «Новотроїцьке» прослідував 21 транспортний засіб з гуманітарним вантажем майже 400 тонн продуктів харчування. Вантажівки перевозили допомогу від Міжнародного комітету «Червоний Хрест» та прямували до Луганська.

 

версія для друку