українська російська англійська
Прем'єр-міністр розраховує на чесну дискусію у Парламенті навколо проекту бюджету на 2017 рік
14.09.2016 | 15:27
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман сподівається на чесну дискусію у Парламенті навколо проекту Державного бюджету на 2017 рік. Про це Голова Уряду заявив під час засідання Уряду у середу.

"Я також очікую, що і з боку опонентів буде абсолютно чесний підхід, а не фантастичний, який вони іноді намагаються нав'язати українському суспільству. Чесність і  відкритість - це запорука успіху. Тому я щиро вірю у те, що дискусії, які ми маємо сьогодні чи будемо мати в Парламенті, теж будуть чесними. Хоча розумію, що не у всіх", - зазначив він.

Володимир Гройсман наголосив, що завтра Уряд, "чи не вперше вчасно", внесе чесний проект бюджету на 2017 рік.

Відтак у депутатів буде більше двох місяців для дискусії щодо основного фінансового документу країни, зауважив він.

Прем'єр-міністр висловив переконання, що Коаліція Верховної Ради Україні і всі ті в українському Парламенті, хто цінують державний інтерес більше ніж власний політичний, підтримають ініціативи Уряду, зокрема щодо підвищення заробітних плат освітянам і лікарям.

Володимир Гройсман зауважив, що пріоритети роботи Уряду і партнерів у Парламенті, - підвищення економічного зростання та наповнення бюджету через економічне зростання.

"Кожна гривня, яка буде зароблена в бюджет, буде віддана українським громадянам. Кожна гривня, яку ми маємо покласти в інвестиції, буде інвестована в реальне зростання національної економіки. Кожна гривня, яка буде зароблена в бюджет, через публічну звітність буде відкрита щодо використання для усіх українських громадян", - зазначив він.

Разом з тим, Голова Уряду зауважив, що є набагато більші резерви щодо зростання економіки. "Я переконаний у тому, що ми можемо забезпечити більше зростання ніж те, яке ми сьогодні фіксуємо", - зауважив він.

 

версія для друку