українська російська англійська
Ситуація в контрольних пунктах в'їзду-виїзду на лінії розмежування
15.09.2016 | 10:37
АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

Минулої доби пасажиро-транспортний потік у контрольних пунктах в`їзду-виїзду, що на лінії розмежування в зоні проведення АТО, залишався динамічним. Загалом через КПВВ перетнуло 28,6 тисячі осіб та 4,5 тисяч транспортних засобів.

Всього контрольні пункти перетнуло така кількість осіб та транспорту:

«Зайцеве» – 6845 осіб та 805 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 5890  осіб та 1150 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 5220 осіб та 1195 транспортних засобів;

«Гнутове» – 5205 осіб та 1265 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 5460 осіб.

Сьогодні зранку в контрольному пункті «Зайцеве» для перетину лінії розмежування знаходилося 10 авто на в’їзд до неконтрольованої території та 170 автомобілів, які прямували на виїзд з неконтрольованої території. В «Мар’їнці» на в’їзд та виїзд слідувало 200 та 250 транспортних засобів відповідно. У контрольному пункті «Новотроїцьке» загалом знаходилося 2 авто, які рухалися на виїзд та 20 автомобілів перебувало на в’їзд. На КПВВ «Гнутове» 35 автівок зафіксовано на в’їзд та 15 на виїзд відповідно.

Під час заходів перевірки у контрольному пункті в'їзду-виїзду «Зайцеве» прикордонники Краматорського загону за допомогою службового собаки виявили у двох громадян України в особистих речах 20 грамів амфітаміну та 15 грамів синтетичної курильної суміші «спайс», які вони перевозили на підконтрольну бойовикам територію. Виявлені речовини вилучено встановленим порядком та передано компетентним органам для прийняття правового рішення.

Також в контрольному пункті в’їзду-виїзду «Новотроїцьке» прикордонники спільно з працівниками фіскальної служби виявили  автомобіль, яким до неконтрольованої території перевозили одяг на суму більше 200 тисяч гривень з порушенням правил переміщення вантажів.

Крім того, в КПВВ «Зайцеве», «Гнутове» та «Новотроїцьке» прикордонники зафіксували три випадки, коли громадяни України намагалися «домовитися» про безперешкодний пропуск через лінію розмежування за грошову винагороду. На пропозиції пропонування хабарів на суму 650 гривень вони отримали від прикордонників категоричні відмови, після чого порушники були передані співробітникам Національної поліції в Донецькій області.

Через КПВВ «Новотроїцьке» прослідувало 9 вантажних автомобілів з гуманітарним вантажем від гуманітарної організації ТОВ «Метро Кеш енд Кері Україна» та  8 вантажних автомобілів з гуманітарним вантажем від благодійної організації «Людина в біді». Транспортні засоби перевозили 212 тонн продуктових наборів та 62,5 тонни будівельних матеріалів. Вантажівки прямували до м. Донецьк.

 

версія для друку