українська російська англійська
Ситуація в контрольних пунктах в'їзду-виїзду на лінії розмежування
21.09.2016 | 10:14
АДМІНІСТРАЦІЇ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

Минулої доби пасажиро-транспортний потік у контрольних пунктах в`їзду-виїзду, що на лінії розмежування в зоні проведення АТО, залишався динамічним. Загалом через КПВВ прослідувало 27,6 тисячі осіб та 4,1 тисячі транспортних засобів.

Всього контрольні пункти перетнуло така кількість осіб та транспорту:

«Зайцеве» – 7109 осіб та 826 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 5825  осіб та 975 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 5820 осіб та 1315 транспортних засобів;

«Гнутове» – 4270 осіб та 980 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 4540 осіб.

Сьогодні зранку в контрольному пункті «Зайцеве» для перетину лінії розмежування знаходилося 70 авто на в’їзд до неконтрольованої території та 150 автомобілів, які прямували на виїзд з неконтрольованої території. В «Мар’їнці» на в’їзд та виїзд слідувало 200 та 150 транспортних засобів відповідно. У контрольному пункті «Новотроїцьке» загалом знаходилося 3 авто, які рухалися на виїзд, та 25 автомобілів перебувало на в’їзд. На КПВВ «Гнутове» 30 автівок зафіксовано на в’їзд та 12 на виїзд.

Також у контрольному пункті в’їзду-виїзду «Новотроїцьке» прикордонники спільно з працівниками фіскальної служби виявили автомобіль, яким до неконтрольованої території перевозили товари з порушенням правил переміщення вантажів. Транспортний засіб передано взаємодіючим підрозділам.

Крім того, в КПВВ «Зайцеве», «Гнутове» та на контрольному посту «Мар’їнка» співробітники Донецького загону зафіксували 4 випадки, коли громадяни України намагалися «домовитися» про безперешкодний пропуск через лінію розмежування за грошову винагороду, в загальній сумі 800 гривень та 50 євро. На свої пропозиції вони отримали від прикордонників категоричні відмови, після чого порушників передали співробітникам Національної поліції в Донецькій області.

Через КПВВ «Новотроїцьке» на виїзд до неконтрольованої території прослідували 11 транспортних засобів з гуманітарним вантажем від Міжнародного комітету Червоного Хреста. Автівки перевозили для жителів Донецька продукти харчування, медичне обладнання та будівельні матеріали загальною вагою 216 тонн.

 

 

версія для друку