українська російська англійська
Ситуація в контрольних пунктах в'їзду-виїзду на лінії розмежування
27.09.2016 | 09:03
АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

Протягом минулої доби в усіх контрольних пунктах в`їзду-виїзду пасажиро-транспортний потік залишався динамічним та інтенсивним. Загалом КПВВ перетнуло понад 25 тисяч осіб та 4 тисячі транспортних засобів.

Найбільше, а це майже по 6 тисяч осіб, лінію розмежування перетнули в КПВВ «Зайцеве» та «Мар’їнка».

Сьогодні вранці у КПВВ перебувало на в’їзд та виїзд відповідно:

«Зайцеве» – 30/120;

«Мар’їнка» – 200/150;

«Новотроїцьке» – 0/60;

«Гнутове» – 15/10 автомобілів.

Учора в контрольних пунктах  в’їзду-виїзду «Мар’їнка» та «Гнутове» прикордонники Краматорського та Донецького загонів спільно з працівниками фіскальної служби виявили 4  автомобілі, якими до неконтрольованої території перевозили товари з порушенням встановлених правил на суму понад 300 тисяч гривень.

Ще два транспортні засоби, які перевозили товари з порушеннями, прикордонники  виявили на контрольних постах «Майорськ» та «Мар’їнка». Наші співвітчизники намагалися перемістити продукти харчування та одяг на суму понад 400 тисяч гривень. 

Усі транспортні засоби встановленим порядком передані взаємодіючим підрозділам.

Через КПВВ «Зайцеве» на виїзд до неконтрольованої території прослідували 12 вантажних транспортних засобів з гуманітарним вантажем від компанії «Людина в біді». Автівки перевозили для жителів Донецька будматеріали, продуктові та гігієнічні набори і  сантехніку загальною вагою понад 180 тонн.

 

 

версія для друку