українська російська англійська
Ситуація в контрольних пунктах в'їзду-виїзду на лінії розмежування
01.10.2016 | 09:38
АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

Минулої доби пасажиро-транспортний потік у контрольних пунктах в`їзду-виїзду, що на лінії розмежування в зоні проведення АТО, залишався динамічним.

Загалом КПВВ перетнуло майже 26 тисяч осіб та 4,4 тисячі транспортних засобів. Найбільший рух спостерігався в контрольних пунктах «Мар’їнка», де оформлено 6170 осіб, та «Новотроїцьке» – 6 тисяч громадян.

Сьогодні вранці у КПВВ перебувало на в’їзд та виїзд відповідно: «Зайцеве» – 30/200; «Мар’їнка» – 220/170; «Новотроїцьке» – 0/20; «Гнутове» – 55/30 автомобілів.

Контрольні пункти в`їзду-виїзду працюють в штатному режимі, за винятком «Станиця Луганська». Сьогодні зранку незаконні збройні формування в односторонньому порядку призупинили пропуск осіб на даному напрямку.

Учора в контрольному пункті в’їзду-виїзду «Зайцеве» прикордонники Краматорського загону спільно з працівниками фіскальної служби виявили у нашого співвітчизника речовину сіро-зеленого кольору, ймовірно марихуану. Громадянин України намагався перемістити пакунок з наркотиками прихованим на тілі під одягом. По даному факту проінформовано взаємодіючі підрозділи. Українця із 200-грамовим пакунком передано встановленим порядком представникам Національної поліції.

Крім того, у цьому ж КПВВ правоохоронці задокументували факт спроби дачі неправомірної вигоди громадянином України співробітникам Держприкордонслужби. Наш співвітчизник намагався «домовитися» про безперешкодний пропуск через лінію розмежування за хабар, на що отримав від прикордонників категоричну відмову. Після чого порушника було передано співробітникам Національної поліції в Донецькій області.

Через КПВВ «Новотроїцьке» та «Зайцеве» на виїзд до неконтрольованої території прослідували 20 та 2 вантажних транспортних засоби з гуманітарним вантажем від Місії Міжнародного комітету «Червоний Хрест» та благодійної організації «Людина в біді». Автівки перевозили для жителів Донецька будматеріали, продуктові та гігієнічні набори загальною вагою майже 390 тонн.

 

версія для друку