українська російська англійська
Вступне слово Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана на засіданні Уряду 11 жовтня 2016 року
11.10.2016 | 16:05
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

ГРОЙСМАН В.Б.Нещодавно мені повідомили, хотів би проінформувати всіх колег і всіх громадян України, в місті Васильків відбувся обвал стіни школи. Слава Богу, що, по наданій мені щойно інформації ДСНС, діти та колектив школи не постраждали. Це просто, вважаю, що диво. Слава Богу, що все без втрат. Я вже направив туди представників Уряду, Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, заступника Міністра освіти і  науки. Там працює ДСНС.

Я ще раз хочу наголосити, що по наданій інформації жертв і постраждалих немає, що дуже важливо. Зараз ми розберемося на місці, що відбулося. Я переговорив вже і з міським головою Василькова. Я вважаю, що такі речі відбуваються, бо ми іноді не помічаємо те, що є надзвичайно важливим. І до таких речей доводить байдужість і безвідповідальність.

Я переконаний в тому, що перед тим, як допустити школу до навчального року, всі там дивилися, були комісії, все перевіряли. Але вибачте, вже й фінансова децентралізація є, і, слава Богу, кошти є на місцях. Треба більше уваги і розуміння того, що там, де знаходяться діти, там, де знаходяться люди похилого віку, в дитячих садочках безпека має бути на першому місці.

Тому зараз за результатами роботи комісії ми розберемося, хто ставив які підписи. І кожен, хто допустив такі порушення, які довели до таких речей, можливо, хтось щось добудовував там, перебудовував, довантажував на існуючу будівлю, це все маємо розібрати для того, щоб покарати, з одного боку, а з іншого, щоб іншим не кортіло.

Тому дуже важливо сьогодні, щоб всі на місцях просто по-господарськи ще раз: голови адміністрацій, сільські голови, міські голови, голови обласних адміністрацій, – поїдьте, подивіться на свої господарства, подивіться, де є потенційні загрози, і зрозумійте, як їх потрібно ліквідувати. Все в житті буває, я розумію, але безгосподарності допускати неможливо абсолютно.

Хочу підкреслити, що Уряд допоможе й відновити школу, й навести порядок, там проблем не буде. Але найголовніше, щоб недопускати таких, я б сказав, трагічних ситуацій. Тобто всі працюють на місці. Я буду вас інформувати по ходу ведення протиаварійних, ліквідаційних робіт.

Зараз ми заслухаємо декілька питань на Уряді. Перше – це НАЗК. Я нарешті хочу почути, що у нас відбувається з електронним декларуванням, які є проблеми, як ці проблеми потрібно вирішувати. Система має діяти бездоганно. Це перша позиція.

Друга позиція. Мінінформполітики буде презентувати. І третє – ми презентуємо зараз Комітет промислової політики. Але по ходу, я думаю, що ми зможемо розглянути всі ці питання.

Якщо немає заперечень, у мене є пропозиція затвердити порядок денний і перейти до розгляду затверджених питань. Немає заперечень? Немає.

 

версія для друку
Анонси
Оголошено конкурс на зайняття вакантних посад до центрального апарату Нацагентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів
З 08 по 14 травня 2017 року в Україні пройде Тиждень безпеки дорожнього руху
28 квітня у Києві відбудеться Всеукраїнський форум "Перша допомога в боротьбі з корупцією в медицині"
27 квітня відбудеться прес-тур представників ЗМІ до Спеціального авіаційного загону ДСНС України
27 квітня - III Форум енергоефективного партнерства'17 "Енергетичний менеджмент: Досвід кращих"
25-26 квітня Уповноважені Урядів України та Республіки Молдова розглянуть перспективи розвитку управління водними ресурсами у басейнах річок Дністер та Дунай
25 квітня в Міністерстві фінансів відбудеться перша робоча зустріч з підготовки детального плану імплементації Концепції реформування митниці
25 квітня - конкурс на зайняття вакантної посади категорії "А"
24 квітня відбудеться прес-брифінг Міністра юстиції Павла Петренка
24 квітня 2017 року відбудеться прес-конференція з нагоди Українського тижня імунізації "Як досягти європейського рівня імунізації"
24 квітня - конференція-відкриття проекту Twinning із наближення законодавства України до законодавства ЄС у сфері засобів захисту рослин
24 квітня відбудеться робочий візит Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна до Литовської Республіки
24 квітня відбудеться робоча зустріч присвячена питанню виконання міжнародних зобов'язань
22 та 23 квітня у Києві відбудуться Національні "Ігри Нескорених" - завершальний етап відбору до національної збірної "TEAM UKRAINE"
24 квітня відбудеться брифінг заступника міністра охорони здоров'я України Павла Ковтонюка
21-22 квітня Міністр закордонних справ України Павло Клімкін здійснить офіційний візит до Грузії