українська російська англійська
Вступне слово Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана на засіданні Уряду 11 жовтня 2016 року
11.10.2016 | 16:05
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

ГРОЙСМАН В.Б.Нещодавно мені повідомили, хотів би проінформувати всіх колег і всіх громадян України, в місті Васильків відбувся обвал стіни школи. Слава Богу, що, по наданій мені щойно інформації ДСНС, діти та колектив школи не постраждали. Це просто, вважаю, що диво. Слава Богу, що все без втрат. Я вже направив туди представників Уряду, Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, заступника Міністра освіти і  науки. Там працює ДСНС.

Я ще раз хочу наголосити, що по наданій інформації жертв і постраждалих немає, що дуже важливо. Зараз ми розберемося на місці, що відбулося. Я переговорив вже і з міським головою Василькова. Я вважаю, що такі речі відбуваються, бо ми іноді не помічаємо те, що є надзвичайно важливим. І до таких речей доводить байдужість і безвідповідальність.

Я переконаний в тому, що перед тим, як допустити школу до навчального року, всі там дивилися, були комісії, все перевіряли. Але вибачте, вже й фінансова децентралізація є, і, слава Богу, кошти є на місцях. Треба більше уваги і розуміння того, що там, де знаходяться діти, там, де знаходяться люди похилого віку, в дитячих садочках безпека має бути на першому місці.

Тому зараз за результатами роботи комісії ми розберемося, хто ставив які підписи. І кожен, хто допустив такі порушення, які довели до таких речей, можливо, хтось щось добудовував там, перебудовував, довантажував на існуючу будівлю, це все маємо розібрати для того, щоб покарати, з одного боку, а з іншого, щоб іншим не кортіло.

Тому дуже важливо сьогодні, щоб всі на місцях просто по-господарськи ще раз: голови адміністрацій, сільські голови, міські голови, голови обласних адміністрацій, – поїдьте, подивіться на свої господарства, подивіться, де є потенційні загрози, і зрозумійте, як їх потрібно ліквідувати. Все в житті буває, я розумію, але безгосподарності допускати неможливо абсолютно.

Хочу підкреслити, що Уряд допоможе й відновити школу, й навести порядок, там проблем не буде. Але найголовніше, щоб недопускати таких, я б сказав, трагічних ситуацій. Тобто всі працюють на місці. Я буду вас інформувати по ходу ведення протиаварійних, ліквідаційних робіт.

Зараз ми заслухаємо декілька питань на Уряді. Перше – це НАЗК. Я нарешті хочу почути, що у нас відбувається з електронним декларуванням, які є проблеми, як ці проблеми потрібно вирішувати. Система має діяти бездоганно. Це перша позиція.

Друга позиція. Мінінформполітики буде презентувати. І третє – ми презентуємо зараз Комітет промислової політики. Але по ходу, я думаю, що ми зможемо розглянути всі ці питання.

Якщо немає заперечень, у мене є пропозиція затвердити порядок денний і перейти до розгляду затверджених питань. Немає заперечень? Немає.

 

версія для друку
Анонси
27 липня - конкурсний відбір на посаду незалежного члена наглядової ради публічного акціонерного товариства НАК "Нафтогаз України"
8 червня відбудеться національний відбір Міжнародного конкурсу "Молодь в лісах Європи"
31 травня у Києві Держенергоефективності проводитиме конференцію на тему «Реалії енергоефективного розвитку України»
29 травня з робочим візитом Львівщину відвідає Міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик
30 травня в Маріуполі відкриється дискусійна платформа «Закон Меган» як складова системи захисту дітей в Україні»
26 та 29 травня у Міністерстві фінансів відбудуться публічні обговорення проекту Плану дій реформування митниці
29 травня відбудеться чергове засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
29 травня відбудеться прес-конференція з нагоди старту п’ятирічного проекту SATREPS, що фінансується Урядом Японії
28 травня - інтерв'ю заступника Міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Георгія Туки
29 травня відбудеться прес-конференція на тему: "Міжнародний день здорового травлення: як харчуються українці?".
27 травня відбудеться презентація переданих із архіву ОУН Музею Української революції 1917-1921 років особистих речей і документів Євгена Коновальця
26 травня Георгій Тука відвідає Хорватію для вивчення досвіду реінтеграції окупованих територій