українська російська англійська
Павло Клімкін провів зустріч з Міністром закордонних справ Швеції Маргот Вальстрьом
17.10.2016 | 09:14
МІНІСТЕРСТВО ЗАКОРДОННИХ СПРАВ УКРАЇНИ

Робочий візит Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна до Люксембурга 16 жовтня розпочався із зустрічі з Міністром закордонних справ Швеції Маргот Вальстрьом.

П.Клімкін подякував шведській колезі за сприяння в організації засідання «Україна+Група друзів України в ЄС» на рівні міністрів закордонних справ, яке заплановане на 17 жовтня.

Керівники зовнішньополітичних відомств обговорили ключові питання порядку денного відносин між Україною та ЄС, зокрема завершення процесу ратифікації Угоди про асоціацію, прискорення стороною ЄС виконання внутрішніх процедур для якнайскорішого скасування віз для українських громадян.

М.Вальстрьом наголосила на чіткій і послідовній позиції Швеції щодо підтримки територіальної цілісності України та продовження політико-дипломатичного тиску на Росію. Сторони відзначили необхідність активізації взаємодії в рамках Східного партнерства.

Окрема увага у ході бесіди була приділена підготовці майбутнього візиту Президента України до Швеції, візиту Міністра закордонних справ Швеції М.Вальстрьом в Україну у листопаді цього року, а також співпраці двох країн у рамках РБ ООН в контексті обрання Швеції непостійним членом Ради на 2017-2019 роки.

 

 

версія для друку