українська російська англійська
МІП: Інформаційна складова національно-патріотичного виховання – чітко сформовані повідомлення позиції Уряду
17.10.2016 | 11:54
МІНІСТЕРСТВО ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

13 жовтня 2016 року у Музеї Тараса Шевченка в Каневі відбулось засідання Міжвідомчої комісії з питань національно-патріотичного виховання за участі заступника Міністра інформаційної політики України Артема Біденка.

Заступник Міністра поділився напрацюваннями та планами МІП щодо інформаційної підтримки національно-патріотичного виховання та наголосив, що тільки поєднання зусиль багатьох органів влади, громадського середовища, лідерів думок дозволить реалізувати поставлені завдання. "Інформаційна складова національно-патріотичного виховання - це чотири-п'ять ціннісних меседжів, які має розробити команда однодумців, а Уряд - підтримати", - зазначив заступник.

Міністр молоді та спорту Ігор Жданов висловив сподівання, що з допомогою депутатів, підвищать бюджетування на національно-патріотичне виховання, наголосивши, що в бюджеті 2016-го на це вперше були закладені гроші - 10 мільйонів гривень.

Під час робочого візиту також було вручено почесні нагороди до Дня захисника України військовим та громадським активістам Черкащини.

Участь у роботі Комісії також взяли її голова, Віце-прем`єр-міністр України В’ячеслав Кириленко, Міністр молоді та спорту, заступник голови Комісії Ігор Жданов, заступник Міністра молоді та спорту Олександр Ярема, голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко; представники структурних підрозділів Мінмолодьспорту, МОН, Міністерства оборони України, обласних та районних адміністрацій.

 

версія для друку