українська російська англійська
Моніторингова місія МІП продовжує аналіз функціонування українського мовлення на Луганщині
01.11.2016 | 11:28
МІНІСТЕРСТВО ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

Моніторингова місія Міністерства інформаційної політики України провела аналіз стану функціонування українського мовлення в селищі Мирна Долина Попаснянського району Луганської області.

Олександр Бригинець, радник Міністра з питань відновлення мовлення в зоні АТО (народний депутат України), під головуванням якого здійснюється моніторингова місія, передає: «В 2014 році місцеві жителі втратили доступ до українського мовлення, але після звільнення Сєвєродонецька і Попасної, ситуація почала налагоджуватись». За словами радника Міністра, тепер в 6 селах Мирнодолинської селищної ради ефірне мовлення передає:

ТРК «Україна», «1+1», «СТБ», «ТЕТ», «НТН», «Новий», і місцеві телеканали – «ІРТА» та «ЛОТ».

Це один з тих регіонів, де населення віддає перевагу не супутниковому чи цифровому телебаченню, а саме ефірному мовленню».

Нагадаємо, що 21 жовтня 2016 року відбулося засідання Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення при Міністерстві інформаційної політики України. Під час засідання було переобрано склад Комісії та переформатовано управління – запропоновано формат співголів, якими

стали: Міністр інформаційної політики України Юрій Стець, Міністр з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Вадим Черниш та Голова Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Юрій Артеменко. Відтепер роботу в напрямку відновлення мовлення, зокрема за моніторинговими даними місії, буде посилено.

 

 

версія для друку