українська російська англійська
За підсумками Четвертої міжнародної виставки закладів освіти "World Edu" Національна академія сухопутних військ визнана одним з кращих ВВНЗ
01.11.2016 | 17:13
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Днями у Києві завершилися Восьмий міжнародний форум “Інноватика в сучасній освіті” та Четверта міжнародна виставка закордонних закладів освіти “World Edu”, участь в яких взяли Вищі військові навчальні заклади. Зокрема, і представники Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Цього року до проведення форуму долучилися 538 навчальних закладів із 24 регіонів України, а також Канади, США, Великобританії, Польщі, Чехії, Словенії, Франції, Болгарії та Греції.

У Національному виставковому конкурсі “Видатних науково-практичних досягнень в освіті” Академія сухопутних військ була нагороджена у номінації “Електронний освітній ресурс” за розробку програмного забезпечення “СіУВ-Львів” та “Кропива” (“МАПА”) та впровадження його до навчального процесу.

У номінації “Інноваційні підходи до впровадження медіа-освітніх технологій для підвищення якості освітньої діяльності” Академію нагородили дипломом “Лауреат конкурсу I ступеня”.

Також за підсумками конкурсу Національну академію сухопутних військ нагороджено дипломом “За активну участь в інноваційній освітній діяльності”.

 

версія для друку