українська російська англійська
Відбулося друге засідання Комісії з питань євроатлантичної інтеграції України
01.11.2016 | 19:45
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Під головуванням Віце-прем`єр-міністра із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванни Климпуш-Цинцадзе відбулося друге засідання Комісії з питань євроатлантичної інтеграції України.

Учасники засідання обговорили стан підготовки Річної національної програми Україна – НАТО на 2017 рік і Державної програми інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції на 2017-2020 роки. Ці документи мають забезпечити комплексний підхід до реформування сектору національної безпеки та оборони, а також ефективну комунікацію співпраці нашої держави з Північноатлантичним Альянсом.

Також було здійснено огляд реалізації проектів у рамках трастових фондів НАТО на підтримку України. Присутні привітали допомогу, яку надає Альянс у частині професійної підготовки цивільного персоналу в оборонній галузі.

Водночас під час засідання Віце-прем`єр-міністр назвала неприпустимим зволікання окремими міністерствами та відомствами з ухваленням рішень, пов`язаних із євроатлантичною інтеграцією України. Іванна Климпуш-Цинцадзе доручила активізувати взаємодію з НАТО у сфері енергетичної безпеки, зокрема щодо захисту критичної інфраструктури, а також посилити співпрацю з Альянсом у царині науки.

Окрім цього, йшлося про підготовку України до участі в «Іграх нескорених» («Invictus Games») наступного року.

 

 

версія для друку