українська російська англійська
Ігор Долгов провів зустріч з головою Підкомітету з питань безпеки та оборони Комітету закордонних справ Європейського Парламенту
03.11.2016 | 10:22
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

2 листопада у Києві відбулася зустріч заступника Міністра оборони України з питань європейської інтеграції Ігоря Долгова з делегацією Підкомітету з питань безпеки та оборони Комітету закордонних справ Європейського Парламенту на чолі із головою зазначеного комітету пані Анною Фотигою.

Представників Європарламенту цікавила воєнно-політична ситуація в районі АТО, стан реформування Збройних Сил України та сектору оборони в умовах військової агресії Російської Федерації тощо.

Заступник Міністра оборони України поінформував депутатів Європарламенту про ситуацію на сході України та стан виконання Мінських домовленостей. «На превеликий жаль, маємо факти порушення досягнутих домовленостей з боку російсько-терористичних військ, маємо втрати, у тому числі і серед цивільного населення. Хотілося б ще раз наголосити, що цей конфлікт не є внутрішнім конфліктом України, це є конфлікт Європи та загроза усій системі європейської безпеки», – зазначив Ігор Долгов та додав, що незважаючи на досягнуті політичні домовленості, складною залишається також ситуація з розведенням сил через порушення режиму припинення вогню з боку російсько-терористичних військ.

Ігор Долгов підкреслив, що Україні було б складно протистояти російській агресії на передовій лінії стримування для Європи без потужної підтримки партнерів та друзів. Він закликав європейських партнерів посилювати режим санкцій проти агресора.

Голова Підкомітету з питань безпеки та оборони Комітету закордонних справ Європейського Парламенту пані Анна Фотига запевнила представників української сторони у подальшій підтримці в боротьбі з російською пропагандою та агресією.

 

версія для друку