українська російська англійська
Міністр оборони України зустрівся з Послом Естонської Республіки
03.11.2016 | 12:33
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Сьогодні, 3 листопада, Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак зустрівся з новопризначеним Надзвичайним та Повноважним Послом Естонської Республіки в Україні паном Ґертом Антсу.

«Між Естонією та Україною загалом та з моїм естонським колегою зокрема у нас склалися насправді дружні відносини, - зазначив глава вітчизняного оборонного відомства. - Ми маємо глибоке порозуміння щодо усвідомлення спільної загрози з боку Російської Федерації та розуміння, що лише спільними зусиллями зможемо протистояти ворогу».

У свою чергу Посол запевнив, що ставить собі за мету розвивати та поглиблювати естонсько-українські відносини, у тому числі на рівні оборонних відомств. «Ми спостерігаємо за змінами, які відбуваються з Українськими Збройними Силами за останні роки та готові усіляко сприяти в уже розпочатих реформах», - сказав він.

Під час зустрічі сторони обговорили поточну ситуацію на сході України та можливі сфери поглиблення співробітництва. Також Степан Полторак наголосив на необхідності продовження регулярних зустрічей, як ще одного свідчення тісних та дружніх стосунків між двома державами, що будуть лише зміцнювати співпрацю.

 

версія для друку