українська російська англійська
Юрій Стець провів зустріч з Надзвичайним та Повноважним Послом Японії в Україні Сумі Шігекі
04.11.2016 | 09:27
МІНІСТЕРСТВО ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

3 листопада 2016 року Міністр інформаційної політики України Юрій Стець провів зустріч з Надзвичайним та Повноважним Послом Японії в Україні Сумі Шігекі.

Під час зустрічі Міністр інформаційної політики України Юрій Стець підняв тему арештованого в Москві спеціального кореспондента Українського національного інформаційного агентства "Укрінформ" Романа Сущенка.

«Я звертаюся на кожній зустрічі до кожного дипломата з проханням допомогти підняти тему Романа Сущенка на міжнародне обговорення. Я прошупідняти це питання і з Вашого боку, адже будь-яка заява країн світу – шлях до визволення журналіста», - сказав Юрій Стець, наголосивши, що цепитання знаходиться в політичній площині.

Високоповажний Посол Сумі Шігекі висловив розуміння важливості питання щодо арештованого українського кореспондента.

Крім того, пан Посол наголосив на зацікавленості отримувати в Японії інформацію з українських джерел.

За результатами зустрічі, сторонами домовлено спробувати знайти можливості запровадити японську версію веб-сайту Національного українськогоінформаційного агентства «Укрінформ», що буде одним із способів мати змогу японцям отримувати інформацію напряму з України.

Крім того, піднято питання про допомогу з боку Японії в наданні технічного устаткування для Мультимедійної платформи іномовлення України.

 

версія для друку