українська російська англійська
Угорщина висловила готовність допомагати Україні у боротьбі з АЧС, - Тарас Кутовий
04.11.2016 | 12:47
МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

Угорщина готова допомагати Україні у боротьбі з африканською чумою свиней.  Про це за результатами зустрічі з угорським колегою Шандором Фазекашем повідомив Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий.

«Візит Міністра землеробства Угорщини є важливим політичним сигналом для активізації співробітництва між країнами в аграрній сфері. Хочу відзначити, що мій колега повідомив про готовність Угорщини допомогти нам у боротьбі з АЧС», - розповів Тарас Кутовий.

У свою чергу Шандор Фазекаш сказав, що угорська фітосанітарна та ветеринарна служба мають необхідний досвід для локалізації подібних захворювань.

«У нас вже багато років хвороби не виходили за межі країни. За допомогою ФАО ми можемо організувати, щоби українські студенти навчалися у нас», - сказав він.

В цілому Міністри зазначили, що для обох країн має велике значення планомірний взаємовигідний розвиток торговельно-економічних відносин у сфері АПК.

Обидві країни зацікавлені у збільшенні товарообігу. Також в ході зустрічі йшлося про спільний розвиток виробництва органічної сільськогосподарської продукції і співпрацю в галузі рослинництва.

версія для друку