українська російська англійська
Делегація України взяла участь в обговоренні питання розвитку озброєння в НАТО на стратегічному рівні
08.11.2016 | 13:01
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

У штаб-квартирі НАТО пройшло 50-те засідання Конференції національних директорів з озброєння НАТО. Захід відбувся під головуванням заступника Генерального секретаря НАТО з оборонних інвестицій, директора Департаменту оборонних інвестицій Міжнародного секретаріату НАТО К.Гранда.

Українську делегацію очолив заступник Міністра оборони України генерал-лейтенант Ігор Павловський.

Під час засідання було наголошено на важливості забезпечення належної взаємодії між оборонними відомствами та промисловістю країн у контексті забезпечення необхідних оборонних спроможностей у сфері озброєнь. Окремо було розглянуте питання міжнародної кооперації в рамках Концепції НАТО “Розумна оборона”, яка розглядається як економічно вигідний спосіб розвитку необхідних оборонних спроможностей.

У рамках візиту до штаб-квартири НАТО заступник Міністра оборони України генерал-лейтенант Ігор Павловський також провів низку зустрічей з представниками країн-членів та партнерів НАТО, під час яких були обговорені актуальні питання двостороннього військово-технічного співробітництва.

Довідково

Конференція національних директорів з озброєння координує реалізацію політики НАТО у сфері розвитку озброєння і військової техніки. Засідання Конференції проводяться двічі на рік, один раз – за участю країн-партнерів. До участі в роботі залучаються національні директори з озброєння, які відповідають за формування та реалізацію політики у сфері озброєння і військової техніки.

 

версія для друку