українська російська англійська
У Миколаєві 120 військовослужбовців склали клятву морського піхотинця та отримали чорні берети
16.11.2016 | 14:54
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Морпіхи з 1-го Феодосійського батальйону морської піхоти імені Костянтина Ольшанського склали клятву морського піхотинця та отримали чорні берети. Урочиста подія відбулася у центрі Миколаєва біля пам’ятника десантникам Костянтина Ольшанського та була приурочена до Дня морської піхоти України.

Усього лави морських піхотинців поповнили на 120 військовослужбовців строкової служби та контрактниками.

Під час церемонії морські піхотинці вшанували пам'ять загиблих бойових побратимів на Донбасі та поклали квіти до пам’ятника морським піхотинцям з загону Костянтина Ольшанського, які віддали своє життя, визволяючи місто Миколаїв.

Напередодні цієї події усі учасники церемонії пройшли важке випробування на право носіння чорного берета. Військові виконували тактичні завдання та вправи: ведення бою у засаді та наступі, рейдові дії. Вони висаджувалися на берег річки, виконували марш-кидок, відбивали напад умовного противника та проходили смугу перешкод.

Морським піхотинцям доводилося діяти в умовах задимленої місцевості, долати значні фізичні перешкоди на межі людських сил, доводячи собі й своїм старшим колегам, що вони мають право носити чорний берет. Серед бійців були й представниці жіночої статі, які на рівні з чоловіками брали участь у випробуваннях.

За словами командира батальйону майора Ігоря Попадюка, практично усі учасники впоралися з поставленими завданнями та пройшли цей складний тест.

 

версія для друку