українська російська англійська
НКРЕКП: набрали чинності зміни до Методики розрахунку плати за приєднання електроустановок до електричних мереж
22.11.2016 | 10:48
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

Зміни до Методики розрахунку плати за приєднання електроустановок до електричних мереж, затверджені постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 07.11.2016 № 1946 сьогодні офіційно оприлюднені в «Офіційному віснику України» за № 90, ст. 2947.

Ці Зміни до Методики набрали чинності з дня їх офіційного опублікування.

Прийняття Змін до Методики розрахунку плати за приєднання електроустановок до електричних мереж дозволять:

- максимально спростити та удосконалити порядок розрахунку та визначення плати за приєднання електроустановок до електричних мереж;

- врегулювати відносини між суб’єктами господарювання, які займають монопольне становище, та замовниками послуг з приєднання до електричних мереж щодо забезпечення рівноправного доступу до електричних мереж;

- забезпечити реалізацію положень Закону України «Про електроенергетику» та підвищити позицію України за показником «Підключення до системи електропостачання» в рейтингу Світового банку щодо сприятливості ділового середовища «Doing Business» (+13 пунктів у рейтингу «Doing Business»).

Постанова № 1946 зареєстрована у Міністерстві юстиції України 16.11.2016 за № 1485/29615.

Також варто зазначити, що постанова № 1946 оприлюднена на офіційному веб-сайті НКРЕКП www.nerc.gov.ua, а також буде оприлюднена в офіційному друкованому ЗМІ Комісії – «Інформаційному бюлетені НКРЕКП».

 

версія для друку