українська російська англійська
Ігор Жданов і представники Європейської федерації з водних видів спорту обговорили підготовку до чемпіонату Європи зі стрибків у воду-2017, що пройде у Києві
22.11.2016 | 12:03
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

Міністр молоді та спорту Ігор Жданов зустрівся із представникам Європейської федерації з водних видів спорту (LEN), зокрема, спортивним менеджером LEN Марко Біррі та виконавчим директором Паоло Фрішкнехтом щодо підготовки до змагань європейської першості зі стрибків у воду.

У робочій зустрічі також взяли участь асистент керівника проекту з маркетингу спортивних заходів LEN Елза Лавенір, віце-президент асистент керівника проекту з маркетингу спортивних заходів LEN Андрій Власков, член технічного комітету зі стрибків у воду LEN, начальник управління НОК України Ганна Сорокіна, виконавчий директор ГО «Федерація України зі стрибків у воду» Ніна Уманець, начальник відділу міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Наталія Радчук, заступник директора департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА Олексій Трофімов.

Проведення чемпіонату Європи зі стрибків у воду заплановано з 8 по 18 червня 2017 року у Києві, на базі сучасного спортивного комплексу «Олімпія», в якому візьмуть участь понад 300 учасників з 25 країн Старого світу.

Ігор Жданов запевнив представників LEN у готовності Міністерства провести усі необхідні заходи для проведення європейської першості на найвищому рівні. Зокрема, наразі готується рішення Уряду щодо створення Організаційного комітету під головуванням Віце-прем’єр-міністра України В'ячеслава Кириленка.

Марко Біррі та його колеги подякували за можливість організації зустрічі і роботу, проведену Міністерством та національною федерацією щодо отримання права на проведення.

Маркл Біррі наголосив, що обираючи місця проведення заходів в різних країнах, LEN не керується питаннями політики, а лише можливістю приймаючої сторони забезпечити належний рівень організації заходів.

Представники міжнародної федерації також підкреслили тісну та плідну співпрацю з національною федерацією щодо отримання права проведення цих змагань та його організації.

Міністр запевнив, що усі причетні органи – Міністерство, Федерація, НОК – поєднають свої зусилля, щоб Чемпіонат Європи відбувся на найвищому рівні.

В свою чергу Олексій Трофімов запевнив у готовності КМДА надати усю необхідну підтримку у проведенні Чемпіонату, підготувати  належну інфраструктуру та сприяти виконанню усіх робіт, пов’язаних з інфраструктурою міста (належний стан доріг, під'їзних шляхів тощо).

 

версія для друку