українська російська англійська
Міністерство оборони продовжує реалізацію заходів Дорожньої карти оборонної реформи, - Олег Шевчук
22.11.2016 | 16:32
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Сьогодні, 22 листопада, заступник Міністра оборони України генерал-майор Олег Шевчук взяв участь у прямій телефонній лінії Кабінету Міністрів України.

Перед цим він поінформував представників засобів масової інформації про основні результати діяльності оборонного відомства.

«У Міністерстві оборони та Збройних Силах України триває робота щодо реалізації заходів Плану дій щодо впровадження оборонної реформи у 2016-2020 роках. Глибоке реформування оборонної сфери здійснюється відповідно до євроатлантичних стандартів, головною метою якого є набуття Збройними Силами необхідних спроможностей для ефективного реагування на загрози національній безпеці у воєнній сфері, а також підвищення оперативної сумісності зі збройними силами країн НАТО», – повідомив Олег Шевчук.

Він наголосив, що Міністерство оборони впроваджує оборонну реформу з неухильним дотриманням принципів і правил, загальноприйнятих у НАТО.

«Це обумовлено необхідністю досягнення критеріїв членства в Організації Північноатлантичного договору та є основою розвитку спроможностей Міністерства оборони та Збройних Сил для адекватного реагування на загрози національній безпеці у воєнній сфері, захисту України, її суверенітету, територіальної цілісності та недоторканності кордонів», – наголосив заступник Міністра оборони України.

 

версія для друку