українська російська англійська
Україна розвиватиме співпрацю з Танзанією у сфері фармацевтики
09.12.2016 | 10:33
МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

8 грудня робота української торгової місії в Африці на чолі з заступником Міністра економічного розвитку і торгівлі України – Торговим представником України Наталією Микольською розпочалась з візиту до Бюро стандартів Об’єднаної Республіки Танзанія.

Представники Бюро надали детальну інформацію щодо встановлених процедур, які потрібно пройти українським експортерам для виводу своєї продукції на ринки Танзанії. Вони також зазначили, що при підготовці до налагодження постачання продукції, українські компанії можуть звернутися до Держстандарту Танзанії, який готовий оперативно опрацювати запити та надати необхідне маркування товарів разом з відповідним сертифікатом строком дії на 1 рік.

Українська торгова місія також зустрілася з головою Державної служби з безпечності лікарських засобів та харчових продуктів Танзанії Гііті Сілло. Цей орган є ключовим для отримання дозволів на імпорт аграрної продукції та ліків у Танзанію, тому зустріч виявилася дуже продуктивною для представників українських фармацевтичних та аграрних компаній, які зацікавлені у розвитку бізнесу з танзанійськими партнерами.

Наступна зустріч відбулася з Лауреном Бванакуну, головою департаменту медичних магазинів Танзанії, який відповідає за державні закупівлі лікарських засобів, реалізацію відповідних міжнародних медичних програм та розповсюдження ліків у країні. Лаурен Бванакуну звернув увагу української делегації на перспективність реалізації проектів державно-приватного партнерства у сфері медицини та запропонував українській стороні розглянути таку можливість. Під час зустрічі домовились про те, що зацікавлені українські компанії направлять до департаменту запити для оперативної реєстрації з метою участі вже у найближчих тендерах щодо постачання ліків до Танзанії.

 

версія для друку