українська російська англійська
Мінприроди публікує графік проведення подальших консультацій з громадськістю у рамках підготовки Національної стратегії поводження з відходами
27.12.2016 | 19:12
МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

Міністерство екології та природних ресурсів з 22 грудня 2016 року розпочало другий етап проведення консультацій у рамках експертних підгруп щодо розроблення остаточного проекту Національної стратегії поводження з відходами.

Зазначимо, що саме за ініціативи Міністерства екології та природних ресурсів України була утворена міжвідомча робоча група у складі фахівців трьох міністерств та міжнародних партнерів, а також сформовано 6 експертних підгруп, кожна з яких розробляла пропозиції за 7 головними напрямами Національної стратегії поводження з відходами: тверді побутові, промислові, небезпечні, будівельні, відходи с/г, електричні та електронні, а також окремі групи відходів (зокрема, відходи упаковки, медичні відходи тощо).

Засідання робочих підгруп другого етапу розпочинаються із 22 грудня 2016 року і триватимуть до лютого 2017 року (остаточні дати буде уточнено згодом) у Міністерстві екології та природних ресурсів України.

Із детальним планом консультацій щодо розробки Національної стратегії поводження з відходами можна ознайомитися ТУТ.

Форма для надання пропозицій до першої редакції проекту Національної стратегії поводження з відходами розміщена ТУТ.

Довідки за телефоном: (044) 206 31 06

Нагадаємо: Мінприроди півроку тому виступило з ініціативою створити єдиний документ загальнонаціонального рівня, який би дозволив системно підійти до проблеми збирання, переробки та утилізації сміття. Над створенням Стратегії весь цей час працювала міжвідомча робоча група, до складу якої увійшли представники Міністерства екології та природних ресурсів, Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Міністерства регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства, а також представники німецької федеральної компанії GIZ, Європейського банку реконструкції та розвитку, проектів технічної допомоги ЄС.

Для подальшого громадського обговорення Мінприроди оприлюднило технічну редакцію проекту Національної стратегії поводження з відходами.

Ознайомитися з текстом можна за посиланням.

 

 

версія для друку