українська російська англійська
Місцеві бюджети Хмельниччини отримали більше 3 мільйонів гривень за надані адмінпослуги
28.12.2016 | 11:42
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

З початку року фахівці землевпорядної служби Хмельницької області  надали населенню 163880 адміністративних послуг. Місцеві бюджети регіону отримали 3051720,83 млн гривень за 54249 адмінпослуг, наданих на платній основі. Інші 109631Є, або 70% від загальної кількості – на безоплатній основі.

За адміністративні послуги, що потребують оплати, землевпорядники Хмельницької області перерахували до бюджету більше 3 млн гривень. Найбільші надходження у розмірі 2,3 млн гривень отримали за надання витягів про земельну ділянку з Державного земельного кадастру. Ще 579 тис. гривень надійшло за послуги з виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру.

Серед безоплатних адміністративних послуг найбільша кількість – 33486 запитів – стосувалась державної реєстрації земельної ділянки з видачею витягу з Державного земельного кадастру. Інші 21761 адмінпослуга – запити на отримання довідок з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками, землекористувачами та угіддями. Також землевпорядники виготовили 16778 витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку землі.

Довідково

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.

 

версія для друку