українська російська англійська
Міністр оборони затвердив організаційно-методичні вказівки з питань реалізації державної антикорупційної політики у Міноборони на 2017 рік
30.12.2016 | 15:57
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Сьогодні, 30 грудня, Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак затвердив “Організаційно-методичні вказівки з питань реалізації державної антикорупційної політики у діяльності Міністерства оборони України та ЗС України на 2017 рік”.

Документ розроблено на підставі співпраці із міжнародними неурядовими організаціями “Transparency international”, “Intеrnational Україна” та акта перевірки Національного агентства з питань запобігання корупції.

Метою видання організаційно-методичних вказівок є приведення до системності організації антикорупційної діяльності у Міністерстві оборони України та Збройних Силах України згідно з чинними нормативно-правовими актами.

Виконання вимог відомчого акта дозволить запровадити дієві механізми запобігання та виявлення корупції і негативних наслідків, покращити виконання завдань в органах військового управління та військах.

 

версія для друку