українська російська англійська
Українська делегація вперше бере участь у програмі Уряду Японії «Корабель молодих лідерів світу»
12.01.2017 | 16:28
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

З 16 січня по 4 березня 2017 року українська делегація вперше братиме участь у програмі «Корабель молодих лідерів світу» (Ship for world youth leaders program), що проходить під егідою Уряду Японії. Про це йшлося 12 січня на прес-конференції в Українському національному інформаційному агентстві “Укрінформ”.

На початку прес-конференції Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні Сумі Шігекі розповів про історію створення програми для молодих лідерів, яка бере початок у 1959 році, а безпосередньо «Корабель молодих лідерів світу» започатковано у 1988 році. Основною метою заходу є сприяння взаєморозумінню та дружбі між молоддю різних країн світу, розвиток міжнародного співробітництва тощо.

За словами Посла, у цьому році близько 240 юнаків і дівчат, які понад місяць перебуватимуть на кораблі у Тихому океані, отримають нові перспективи для розвитку та напрацюють дієві контакти.

На актуальності налагодження нових контактів між молоддю різних країн та континентів акцентував і заступник Міністра молоді та спорту Олександр Ярема.

Посадовець запропонував членам української делегації звернути увагу на міжнародний досвід щодо розвитку молодіжних центрів та неформальної освіти для молоді, а також обов'язково застосувати здобуті  знання у власних громадах.

Олександр Ярема зазначив, що для Міністерства молоді та спорту важливим є розвиток можливостей для молодих людей і обрання кращих із кращих у відкритому конкурсі. Так, відбір 12 українських учасників програми проходив у три етапи: обрання претендентів за аплікаційними формами, резюме англійською мовою та мотиваційним відео-роликом до трьох хвилин англійською мовою на тему: “Чому я маю бути в команді України на Кораблі молодих лідерів світу”; особиста співбесіда з відбірковою комісією та написання психологічного тесту.

“Перебування на кораблі — це не прогулянка, а активна участь, зокрема, у дискусіях щодо сучасного етапу розвитку країн, глобальних викликів, власного бачення питань, а також напрацювання конкретних пропозицій для державних структур”, - зазначив Олександр Ярема.

Заступник Міністра молоді та спорту з питань європейської інтеграції Микола Мовчан нагадав, що у 2016 р. виповнилося 25 років із моменту визнання Японією незалежності України та встановлення дипломатичних відносин між нашими країнами, а 2017 р. - оголошено роком Японії в Україні.

Микола Мовчан побажав молодим лідерам достойно представити Україну, багато чому навчитися та потім поділитися досвідом з іншими.

Національний лідер делегації України Ярослав Кучер розповів про участь в організаційній зустрічі та вимогах  японської сторони.

 

версія для друку
Анонси
25 квітня - чергове засідання колегії Держкомтелерадіо
Оголошено конкурс на зайняття вакантних посад до центрального апарату Нацагентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів
З 08 по 14 травня 2017 року в Україні пройде Тиждень безпеки дорожнього руху
28 квітня у Києві відбудеться Всеукраїнський форум "Перша допомога в боротьбі з корупцією в медицині"
27 квітня відбудеться прес-тур представників ЗМІ до Спеціального авіаційного загону ДСНС України
27 квітня - III Форум енергоефективного партнерства'17 "Енергетичний менеджмент: Досвід кращих"
25-26 квітня Уповноважені Урядів України та Республіки Молдова розглянуть перспективи розвитку управління водними ресурсами у басейнах річок Дністер та Дунай
25 квітня в Міністерстві фінансів відбудеться перша робоча зустріч з підготовки детального плану імплементації Концепції реформування митниці
25 квітня - конкурс на зайняття вакантної посади категорії "А"
24 квітня відбудеться прес-брифінг Міністра юстиції Павла Петренка
24 квітня 2017 року відбудеться прес-конференція з нагоди Українського тижня імунізації "Як досягти європейського рівня імунізації"
24 квітня - конференція-відкриття проекту Twinning із наближення законодавства України до законодавства ЄС у сфері засобів захисту рослин
24 квітня відбудеться робочий візит Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна до Литовської Республіки
24 квітня відбудеться робоча зустріч присвячена питанню виконання міжнародних зобов'язань
24 квітня відбудеться брифінг заступника Міністра охорони здоров'я України Павла Ковтонюка