українська російська англійська
З початку курсування швидкісного поїзда «Київ-Львів-Перемишль» прикордонники оформили майже 9 тисяч його пасажирів
13.01.2017 | 14:37
АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

Наприкінці минулого року розпочав курсувати електропоїзд Інтерсіті+ «Київ-Львів-Перемишль (Польща)». У ході підготовки до здійснення  пропускних операцій співробітники Львівського прикордонного загону спільно з працівниками фіскальної служби провели декілька тестувань для відпрацювання чітких алгоритмів, аби забезпечити комфортний перетин кордону громадянами.

Перший рейс електропоїзд здійснив 23 грудня 2016 року.

Протягом всього цього часу прикордонний контроль подорожуючих пасажирів проводиться під час руху потяга між станціями «Львів» і «Мостиська-2». Такий же порядок здійснення прикордонного контролю діє і на зворотному напрямку.

Це дозволяє забезпечити проведення контролю без зупинки поїзда, що, в свою чергу, значно зменшило термін подорожі пасажирів. Так, поїзд долає відстань з Києва до Перемишля та у зворотному напрямку в середньому за 7,5 години.

З початку запровадження руху поїзда під час здійснення контролю прикордонниками було оформлено близько 8,8 тисячі пасажирів, з них –  майже 7,4 тисячі громадяни України та майже 1,4 тисячі іноземців. В середньому за зміну в обидва напрямки прикордонники оформляють понад 400 пасажирів. А от в період святкових та вихідних днів кількість пасажирів складала в середньому до 560 осіб. 

 

 

версія для друку