українська російська англійська
В'ячеслав Кириленко взяв участь у Першому Форумі українських військових ліцеїв
24.01.2017 | 14:37
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко відвідав Перший Форум українських військових ліцеїв, який сьогодні проходить у Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна. Участь у відкритті заходу також взяли – заступник Глави Адміністрації Президента України Ростислав Павленко, Міністр молоді та спорту Ігор Жданов, начальник Київського військового ліцею ім. І.Богуна генерал-майор Ігор Гордійчук, а також представники 24 українських військових ліцеїв, ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою та кадетських корпусів, волонтери, громадські активісти. 

У своєму виступі Віце-прем’єр-міністр повідомив, що започаткування Форуму військових ліцеїв є надзвичайно важливою справою і  його проведення має стати традиційним заходом.  В’ячеслав Кириленко зазначив, що з давніх-давен найбільше шанувалися ті люди, які захищали українську землю і наголосив,  що  завдяки  сьогоднішнім Героям, таким як Ігор Гордійчук та тисячам інших бійців АТО,  ми можемо із впевненістю дивитися у майбутнє. 

«Зараз, в час російської агресії, усі українці з величезною шаною та подякою ставляться  до людей у погонах. І хоча повернення окупованих територій Донбасу і Криму, збереження територіальної цілісності – це справа всього народу, але головна надія на тих, хто любить свою країну і зі зброєю в руках готовий її захищати», -  сказав В’ячеслав Кириленко.

Віце-прем’єр-міністр також зазначив, що головну роль у вихованні сильних та відданих захисників, справжніх патріотів своєї країни відіграють військові ліцеї та коледжі і тому держава має приділяти особливу увагу таким навчальним закладам.

Програмою Форуму передбачені доповіді на тему національно-патріотичного виховання, формування патріотичної свідомості молоді, участі ліцеїстів у всеукраїнських та регіональних виховних заходах, а також презентація науково-популярного видання «Історія українського війська».

 

 

 

 

версія для друку
Анонси
До кінця року триває конкурсний відбір незалежних членів наглядової ради ПАТ "Укрзалізниця"
21 грудня буде презентовано роботу геопорталу "Водні ресурси України"
21 грудня - засідання колегії Міністерства молоді та спорту
20 грудня - засідання громадської ради при Держкомтелерадіо
20 грудня - засідання громадської ради при Державному агентстві водних ресурсів України
До 20 грудня - конкурс на індивідуального технічного консультанта з розробки технічної специфікації для впровадження HRMIS
19 грудня - робоча поїздка керівництва МВС та Нацполіції до Волинської області
19 грудня відбудеться колегія Держкомтелерадіо
19 грудня - прес-конференція Міністерства фінансів за підсумками 2017 року
19 грудня у Міноборони відбудеться брифінг щодо створення інтегрованих систем закупівель
19 грудня - презентація публічного звіту проекту ProZorro.Продажі за 2017 рік
18 грудня Голова Держенергоефективності планує взяти участь у підписанні Меморандуму щодо співпраці України та Португалії у відновлюваній енергетиці