українська російська англійська
Кроки Уряду щодо реформи сфери науки та освіти позитивно вплинуть на якість освіти в Україні, - експерти під час обговорення Середньострокового плану до 2020 року
31.01.2017 | 15:27
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Дії Уряду щодо реформування сфери науки та освіти в Україні позитивно вплинуть на якість освіти в країні в цілому. Про це зазначили учасники круглого столу щодо обговорення пріоритетних напрямів у галузі освіти і науки у Середньостроковому плані пріоритетних дій Уряду до 2020 року під головуванням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана у вівторок.

Так, президент Спілки ректорів вищих навчальних закладів Леонід Губерський зауважив, що кроки Уряду щодо реформи сфери науки та освіти в Україні позитивно сприйняті академічною громадськістю. Він переконаний, що передбачені заходи допоможуть сформувати чесне академічне середовище в країні та позитивно вплинуть на якість освіти в цілому.

Він зазначив, що одним із пріоритетів роботи в цьому напрямку є формування довіри до вітчизняної освіти та входження до європейського простору. Леонід Губерський відзначив важливість утвердження академічної доброчесності у вищих навчальних закладах і наукових установах, яка прописана в зазначеному плані.

За словами менеджера з аналітичної роботи Національного Еразмус+ офісу в Україні Жаннети Таланової, робота Міністерства і Уряду в цілому щодо реформування освіти є позитивним сигналом для міжнародної спільноти.

«Дуже добрий сигнал для міжнародних організацій, міжнародних донорів те, що освіта є пріоритетом для Уряду України», - підкреслила вона і додала, що це дає можливість для розширення доступу до міжнародних програм. Жаннета Таланова також відзначила відкритість Уряду в питаннях реформування освіти.

Сфера освіти та науки в Україні є одним з найважливіших пріоритетів роботи Уряду, наголосив Володимир Гройсман. Він переконаний, якісна освіта забезпечить прорив України у економіці та інших сферах.

За словами Прем’єр-міністра, увесь "процес освіти в Україні - школа, ПТУ, вища школа - мають бути сучасними і отримати доступ до найкращих практик знань, які є сьогодні у світі".

"Головне, щоб наші діти отримали можливість здобуття якісної освіти, щоб вони були конкурентними і змогли знайти робочі місці у нашій країні, - наголосив Глава Уряду. - Нам треба все зробити для того, щоб освіта почала продукувати якість. Ця якість буде фундаментом подальших змін в нашій країні".

У свою чергу Директор Українського гуманітарного ліцею Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка Ганна Сазоненко переконана, що проект Міністерства освіти і науки щодо реформування середньої школи "Нова українська школа" зможе розв’язати багато існуючих на сьогодні питань.

«Вперше ми говоримо про персоніфіковану освіту, освіту для дитини, для особистості. Ми безкінечно реформували освіту, але ті реформи були політичними, або в економічній частині. Але ніколи ми не зачіпали дитину, людину», - підкреслила вона.

 

версія для друку
Анонси
6 квітня відбудеться засідання громадської ради при Держводагентстві
Оголошено конкурс на зайняття вакантних посад до центрального апарату Нацагентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів
31 березня - семінар у м. Харкові щодо заміщення газу альтернативними видами палива та розвитку відновлюваної енергетики
30 березня - брифінг на тему "Реформа держслужби - зрада чи перемога? Чи є шанси в України"
30 березня - відкриття нового сервісного центру МВС у м. Старокостянтинів Хмельницької області
30 березня відбудеться офіційна зустріч Міністрів оборони України та Грузії
30 березня прес-конференція на тему "Результати участі України в міжнародній програмі Уряду Японії Ship for World Youth
30 березня стартує міжнародна гуманітарно-просвітницька програма "Голодомор 1932-1933 років: Пам'ять в ім'я майбуття"
29-31 березня Голова Держенергоефективності Сергій Савчук перебуватиме з робочим візитом у м. Гельсінкі
Заступник Міністра молоді та спорту Микола Мовчан візьме участь у позачерговій сесії Міжурядового комітету ЮНЕСКО з питань фізичного виховання та спорту