українська російська англійська
Програми регіональних філій НСТУ доступні для більшості міст і районів Донецької області, підконтрольних українській владі, - Олег Наливайко
01.02.2017 | 11:35
ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ

Пріоритетними напрямками роботи Держкомтелерадіо в 2016 році було збільшення охоплення населення Донбасу на територіях, підконтрольних українській владі, програмами НТКУ та її філій та відновлення діяльності Кримської філії НТКУ та поширення програм українських теле- та радіоканалів на тимчасово окуповану територію АР Крим.

«Для реалізації цих завдань ми тісно співпрацювали з Донецькою та Луганською обласними військово-цивільними адміністраціями, Концерном РРТ, Нацрадою та Міністерством інформаційної політики, - зазначив Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко, звітуючи на колегії про підсумки роботи відомства в 2016 році. - Отже, наразі програми регіональних телеканалів НСТУ у цифровому та аналоговому форматах або через кабельні мережі можна дивитися у переважній більшості міст та районів Донецької області, підконтрольних українській владі».

Відновлено діяльність Кримської філії НТКУ. З 1 січня 2017 року змінено логотип «UA:ПЕРШИЙ UKRAINE» на «UA:КРИМ». На каналі «UA:КРИМ», який транслюється через супутник Amos 2, виходять в ефір найкращі програми суспільного мовника та програми власного виробництва трьома мовами -українською, російською та кримськотатарською.

На сьогодні поширення першої програми Українського радіо здійснюється FM передавачами у містах Херсон, Новотроїцьке та Василівка. Найближчим часом розпочнеться мовлення в місті Чонгар.

«Супутникове мовлення телеканалу «UA:Крим» та розвиток телерадіомовлення в південних районах Херсонської області забезпечать дієве протистояння російській інформаційній агресії та надійну присутність українського телерадіомовлення в інформаційному просторі АР Крим», - наголосив Олег Наливайко.

 

версія для друку