українська російська англійська
У Будинку Уряду України відкрито виставку робіт відомого фотомайстра Володимира Репіка
02.02.2017 | 17:59
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Виставку, присвячену пам’яті знаного у світі фотожурналіста Володимира Репіка «Літописець історії України» відкрито у Будинку Уряду.

Відкриваючи виставку, завідуючий сектором з питань історії урядів Господарсько-фінансового департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України Володимир Татаренко зазначив, що Володимир Репік багато років працював кореспондентом Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ» і був особистим фотографом кількох прем’єр-міністрів України. У його багатій колекції чимало фотографій різноманітних напрямків і  жанрів.

Володимир Татаренко також наголосив: «Виставкою ми хотіли показати, що Володимир Репік фотографував вітчизняних та зарубіжних політиків, культурних діячів, учасників олімпійських та паралімпійських ігор, вів фотохроніку випробувань кількох поколінь найбільших літаків сімейства «Антонов», любив знімати природу. Він був прикладом працелюбності».  

Погодився з ним і фотограф Володимир Фалін, який чимало років працював разом з Володимиром Репіком: «Він був універсальним фотографом. Ніхто не зможе назвати жанр, у якому б Володимир Репік не був майстром. Він все робив якісно».  Володимир Фалін пригадав, що коли сталася аварія на Чорнобильській атомній електростанції, в агентстві навіть не виникло запитання, хто поїде туди на фотозйомку. Адже це міг зробити лише такий професіонал як Володимир Репік. До речі, на виставці є його перші фотознімки зруйнованого четвертого енергоблоку ЧАЕС одразу після вибуху 26 квітня 1986 року. Ці фотографії було опубліковано на шпальтах центральних газет і журналів Радянського Союзу та багатьох країн світу.

Виставку організовано Секретаріатом Кабінету Міністрів України спільно з Українським національним інформаційним агентством «Укрінформ» та Коледжем Київського національного університету технологій та дизайну, який свого часу закінчив Володимир Репік. Саме цей навчальний заклад виступив ініціатором проведення виставки, на якій поряд з роботами майстра були представленні фотографії студентів коледжу. На відкритті виставки були присутні та виступили колеги і друзі відомого фотомитця. Серед них телеоператор Сергій Мінько, фотожурналісти Олег Маркевич, Валерій Соловйов, Олексій Рєпкін. 

Щиру вдячність організаторам фотовиставки висловила дружина Володимира Репіка Ніна Біленко.

 

версія для друку
Анонси
Оголошено конкурс на зайняття вакантних посад до центрального апарату Нацагентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів
28 березня відбудеться церемонія Завершення 22-го Тижня Франкофонії в Україні
24 березня відбудеться засідання Громадської ради при Державній службі України з безпеки на транспорті
24 березня - прес-тур до м. Дніпро "Тепло з альтернативних джерел енергії - крок до економічного розвитку регіонів України"
23 березня Держводагентством буде проведено круглий стіл, присвячений Всесвітньому дню води
23 березня у ДРС відбудуться громадські консультації з питань, що відносяться до повноважень Держпродспоживслужби
23 березня - виїзне засідання колегії Міністерства молоді та спорту
23 березня у місті Дніпро відбудеться урочисте вручення нової пожежно-рятувальної техніки
23 березня відбудеться прес-конференція «Ефективне лікування туберкульозу: амбулаторно VS стаціонарно»