українська російська англійська
Володимир Кістіон озвучив першочергові кроки для вирішення проблеми Львівського полігону ТПВ у с. Грибовичі
02.02.2017 | 21:19
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Сьогодні, 2 лютого, в рамках робочої поїздки до Львівської області Віце-прем’єр-міністр Володимир Кістіон відвідав Львівський полігон твердих побутових відходів біля с. Грибовичі. Для вирішення проблем, які склалися на полігоні, була проведена робоча нарада. У ній взяли участь голова Львівської обласної адміністрації Олег Синютка, Львівській міський голова Андрій Садовий, представники місцевої влади, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, місцевих громад.

За результатами наради було визначено орієнтовний початковий план для вирішення нагальних питань Грибовицького полігону.

«Минулого тижня Львівщину з робочим візитом відвідав Прем’єр-міністр Володимир Гройсман. На виконання його дорученням я сьогодні побував на самому полігоні, ознайомився з фактичним станом справ, а також провів нараду для визначення першочергових дій, необхідних для вирішення проблеми», - заявив Володимир Кістіон.

Зокрема, за його словами, було визначено три кроки, якими необхідно зайнятися в першу чергу.

«Необхідно вирішити питання роботи з фільтратом, підсилення дамби, яка огороджує фільтрат, а також питання технічного рішення укріплення схилу, який обвалився у зв’язку з подіями, що відбувалися раніше», - зазначив Володимир Кістіон.

Він також зауважив, що для вирішення проблеми фільтрату має бути відновлена робота станції.

«У рамках роботи з фільтратом для відновлення роботи станції, яка облаштована на даному об’єкті, потрібно тиждень-півтора, і Львівська міська рада забезпечить її роботу», - сказав Віце-прем’єр-міністр.

За його словами, найближчим часом має бути опрацьована проектна документація для підсилення дамби.

Віце-прем’єр-міністр зазначив, що вирішення проблеми полігону – це задача міської влади, проте Уряд готовий надати посильну допомогу.

«Це повноваження і завдання Львівської міської влади, але Уряд і обласна державна адміністрація готові допомагати», - наголосив Володимир Кістіон і закликав всіх до порозуміння і взаємної відповідальності.

 

 

версія для друку
Анонси
Оголошено конкурс на зайняття вакантних посад до центрального апарату Нацагентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів
З 08 по 14 травня 2017 року в Україні пройде Тиждень безпеки дорожнього руху
28 квітня у Києві відбудеться Всеукраїнський форум "Перша допомога в боротьбі з корупцією в медицині"
27 квітня відбудеться прес-тур представників ЗМІ до Спеціального авіаційного загону ДСНС України
27 квітня - III Форум енергоефективного партнерства'17 "Енергетичний менеджмент: Досвід кращих"
25-26 квітня Уповноважені Урядів України та Республіки Молдова розглянуть перспективи розвитку управління водними ресурсами у басейнах річок Дністер та Дунай
25 квітня в Міністерстві фінансів відбудеться перша робоча зустріч з підготовки детального плану імплементації Концепції реформування митниці
25 квітня - конкурс на зайняття вакантної посади категорії "А"
24 квітня відбудеться прес-брифінг Міністра юстиції Павла Петренка
24 квітня 2017 року відбудеться прес-конференція з нагоди Українського тижня імунізації "Як досягти європейського рівня імунізації"
24 квітня - конференція-відкриття проекту Twinning із наближення законодавства України до законодавства ЄС у сфері засобів захисту рослин
24 квітня відбудеться робочий візит Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна до Литовської Республіки
24 квітня відбудеться робоча зустріч присвячена питанню виконання міжнародних зобов'язань
22 та 23 квітня у Києві відбудуться Національні "Ігри Нескорених" - завершальний етап відбору до національної збірної "TEAM UKRAINE"
24 квітня відбудеться брифінг заступника міністра охорони здоров'я України Павла Ковтонюка
21-22 квітня Міністр закордонних справ України Павло Клімкін здійснить офіційний візит до Грузії